لوله بازکنی در هشتگرد ۰۹۱۹۳۶۳۷۴۰۹

لوله بازکنی در هشتگرد

لوله بازکنی خدمات نوین ارائه دهند لوله باز کنی فوری و لوله بازکنی ارزان در سریع ترین زمان ممکن آماده ارائه خدمات به منطقه هشتگرد کرج می باشد

همچنین تخلیه چاه و لوله بازکنی در هشتگرد کرج و همچنین سایر مناطق کرج، توسط گروه همکاران با تجربه و توانمند و ماهر در مجموعه ی لوله بازکنی کرج(نوین) صورت می پذیرد.

با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در خدمات فنی و مهندسی از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.

لوله بازکنی در کرج

لوله بازکنی توالت فرنگی در هشتگرد کرج

نصب توالت فرنگی در هشتگرد کرج

لوله بازکنی هشتگرد کرج

تعمیر توالت فرنگی در هشتگرد کرج

سرویس کامل توالت فرنگی توسط پرسنل ماهر

خدمات دیگر لوله بازکنی نوین در هشتگرد کرج

بررسی محل گرفتگی لوله فاضلاب هشتگرد کرج
روشن کردن دستگاه لوله بازکنی هشتگرد کرج
با توجه به متراژ لوله به چاه فنر لازم را انتخاب می کنیم
وارد کردن فنر به محل گرفتگی لوله تا جایی که فنر جلوتر نرود
حالا دستگاه روشن است باید فنر بچرخد تا گرفتگی حل شود
خارج کردن مواد زائد و تست کردن محل گرفتگی لوله
در صورت مشاهده گرفتگی باید تکرار شود
با رفع گرفتگی لوله تایت را همراه با آب داخل لوله می ریزیم (چند بار تکرار شود)

لوله بازکنی

ساکنین محترم منطقه ی هشتگرد کرج می توانند با حاصل نموده تا پرسنل ما در کمترین زمان بهترین خدمات و سرویس دهی را انجام دهند.

خدمات لوله بازکنی در مناطق هشتگرد

علاوه بر خدمات لوله بازکنی  در هشتگرد ، لوله بازکنی در هشتگرد جدید ، لوله بازکنی در هشتگرد قدیم ،خدمات دیگر تاسیساتی شامل: تشخیص ترکیدگی لوله، رفع ترکیدگی، تخلیه چاه و لوله بازکنی توسط این مجموعه ی بزرگ ارائه می گردد. برای برطرف کردن مشکلات تاسیساتی ساختمان خود آن را به حرفه ای ها بسپارید و با خیالی آسوده به ما اعتماد کنید

و با بهترین خدمات، در اسرع وقت ترین خدمت، مناسبت ترین قیمت را در این مجموعه بهره مند شوید.

مهمترین خدمات شرکت لوله بازکنی هشتگرد کرج

 • نشت یابی نشت با دستگاه در هشتگرد کرج و لوله بازکنی هشتگرد کرج و تخلیه چاه هشتگرد کرج
 • انشعاب فاضلاب منزل و ساختمان به فاضلاب شهری و لوله بازکنی هشتگرد کرج
 • از بین بردن بوی نا مطبوع حمام،دستشویی،و چاه و فاضلاب
 • عایق کاری و ایزوگام کاری کف حمام و دستشویی برای جلوگیری از ایجاد نم
 • نصب توالت فرنگی در هشتگرد کرج و همچنین سرویس مربوط به آن و چاه بازکن هشتگرد کرج
 • تبدیل توالت فرنگی به ایرانی و همچنین ایرانی به فرنگی و لوله بازکنی هشتگرد کرج
 • انجام تعمیرات مربوط به تاسیسات ساختمان و انجام خدمات مربوطه
 • انجام رسوب گیری و جرم گیری لوله آشپزخانه و حمام همچنین لوله بازکنی هشتگرد کرج
 • تعمیر و اجرای لوله کشی موتورخانه نصب و تعمیر پکیج ، شوفاژ
 • انشعاب فاضلاب آپارتمان به فاضلاب شهری و لوله بازکنی در هشتگرد کرج
 • تعمیر و سرویس دستشویی و لوله توالت فرنگی و ایرانی و لوله بازکنی هشتگرد کرج

 

لوله بازکنی

خدمات مربوط به تخلیه چاه در هشتگرد کرج

تخلیه چاه در هشتگرد کرج  توسط تانکر کوچک و بزرگ انجام میگیرد اگر چاه شما پر شده باشد ما چاه شما را به دو صورت خالی میکنیم روش اول به این صورت است که فقط آب آن را خالی میکنیم و با لجن موجود در چاه کاری نداریم که توسط پمپ آب کش انجام میگیرد.

خدمات تخلیه چاه

خدمات مربوط به تخلیه چاه در هشتگرد کرجو روش دوم تخلیه چاه به این صورت است که هم آب و هم لجن موجود در چاه خالی میشود تخلیه چاه در هشتگرد کرج توسط مکنده یا پمپ لجن کش انجام می گیردشما همشهریان گرامی میتوانید هر کدام از این دو روش را خواستید انتخاب نماییدکه هزینه چاه توسط این دو پمپ فرق می کند.

معایب استفاده ار فنر برای توالت فرنگی

یکی از معایبی که فنر دارد این است که فنر دارای نوک تیز و مارپیچی می باشد و امکان آسیب رساندن به توالت فرنگی وجود داردبنابراین بهتر است در صورت عدم نیاز خاص به فنر از دستگاه تراکم هوا استفاده می شود.اما در بسیاری موارد بعد از اینکه متخصصین در تخلیه چاه و لوله بازکنی به این نتیجه رسیدند که چاه پر شده است

احتیاج به تخلیه چاه

و جسم خارجی مانع از نفوذ آب نشده است، احتیاج به تخلیه چاه پیدا می شود و باید سریعاً اقدام به تخلیه چاه کنید تا از بروز فرو ریختن چاه و بروز حوادث جدی جانی و مالی جلوگیری کنید. راه های مختلفی برای متوجه شدن مشکل در چاه وجود دارد که از آن جمله می توان به بوی نامطبوع در چاهک ها اشاره کرد.

لوله بازکنی در هشتگرد

لوله بازکنی هشتگرد با دستگاه فنر

فنر اصلی ترین و بهترین روش لوله بازکنی هشتگرد کرج می باشد این روش برای بازکردن انواع مختلف گرفتگی لوله ها از جمله گرفتگی های سخت و یا گرفتگی های جزئی به دلیل انعطاف پذیری بسیار بالای فنر کار آمد می باشد و رایج ترین روش تمام شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه در حال حاضر می باشد .

فنر، گرفتگی هایی که به دلیل گیر کردن شیشه ، پلاستیک یا اجسام سخت باشد را با نیروی بسیار زیاد خورد کرده و راه لوله را به سرعت باز می کند.

زمانی که فنر در داخل لوله است تمامی پرز ها ، چربی ها و رشته های نخی موجود در دیواره لوله ها را به خود جذب کرده و گرفتگی را برطرف می کند.

چنانچه انگشتر یا شی های زنجیر مانند در درون لوله افتاده باشد هنگام فنرزنی آن را به خود پیچانده و به بیرون می آورد.

رفع نم و بوی فاضلاب در هشتگرد کرج

بوی بد فاضلاب دلایل متعددی دارد ولی عمده دلیل این بو ، خروج گازهای فاضلاب از مجاری مختلف و نشت این گاز ها به داخل خانه است.

این گازها ممکن است از شکستگی ها و ترکیدگی های لوله های مختلف فاضلاب نشت کرده و وارد منزل شود که کار تشخیص دلیل و علت بوی بد فاضلاب و محل دقیق نشت گاز ، توسط افراد مجرب انجام می شود.

تشخیص شکست لوله ها و ترکیدگی

کار تشخیص ترکیدگی و شکست انواع لوله ها و محل ایجاد بوی بد فاضلاب نیاز به تجربه زیادی دارد و پیدا کردن این نوع نشت گاز کار پیچیده ای است.همچنین ممکن است گاز فاضلاب از توالت فرنگی نشت کرده باشد که نیاز به تعمیر توالت فرنگی یا رفع گرفتگی احتمالی توالت فرنگی است.

بوی بد فاضلاب نشان دهنده نشت گاز ســمــی سولفید هیدروژن یا گاز فاضلاب به داخل منزل است.این بو می تواند دائمی باشد و یا فقط در زمانهای مختلفی به مشام برسد.می تواند بسیار غلیظ باشد و یا بوی رقیقی داشته باشد.

تماس

مطالب مرتبط