لوله بازکنی مهرویلا

لوله بازکنی مهرویلا

 لوله بازکنی  مهرویلا کرج:

گرفتگی لوله در سطح شهر به عوامل زیادی بستگی دارد، به عنوان مثال در گرفتگی لوله حمام می‌تواند مو، اشیاء از دست خارج شده و داخل سیفون افتاده، پارچه و یا باقی مانده از مصالح مانند سیمان، گچ، ماسه، سنگ و یا … می‌تواند باعث گرفتگی لوله شود که در این گرفتگی نیز میتوان از تجهیزات دیگری برای رفع آن استفاده کرد.

لوله بازکنی کرج

دستگاه فنر لوله بازکنی

این سیستم  مخصوص رفع مشکل گرفتگی لوله فاضلاب ساخته شده و انواع مختلف دستی و سنگین دارد که توان چرخاندن فنر های فولادی با قطرهای مختلف را دارند که به آسانی  می توان این سیستم  پیشرفته را با یک دریل خانگی ساده شبیه سازی کرد .

دستگاه کمپرس هوا

این سیستم پیشرفته مخصوص فشرده سازی هوا در یک مخزن فولادی می باشد  که تحمل فشار بالا تا ۱۰۰ psi را داراست و می تواند هوای فشرده شده را به سرعت در مسیر تعیین شده به حرکت درآورد.

این سیستم مدل ها و انواع مختلفی دارد که این دستگاه را نیز می شود با یک کمپرسور یخچال ساده شبیه سازی کرد .

مزایای دستگاه لوله بازکنی

حجم کمی دارد و قابل حمل می باشد و به آسانی  می توان آن را جابجا کرد.

تامین نیرو از برق شهری است.

گرفتگی های عمیق و سخت را باز می کند و سرفنرهای مختلفی دارد و با انواع لوله و درب چاه ها می تواند نفوذ کرده و گرفتگی را رفع می کند.

یک فضای جداگانه برای حفاظت ازفنر دارد و فنر را درون خود جمع می کند.

سرعت بالایی برای باز کردن گرفتگی های سخت دارد.

لوله بازکنی مهرویلا کرج

 

هزینه لوله بازکنی در مهر ویلا

گرفتگی جزئی لوله های فاضلاب که نشانه ی آن احتمالا کاهش سرعت تخلیه ی آب است را می توان با روش های خانگی مثل  استفاده از اسید رفع کرد. ولی  درحالت  برطرف نشدن گرفتگی، این امر می تواند برای ما مشکل بزرگی به وجود بی آورد  و هزینه لوله بازکنی روی دست ما بگذارد. پس نیاز  است هنگامی که راه آب آشپزخانه یا حمام و دستشویی دچار گرفتگی جزئی می شوند تلاش کنید هرچه زودتر مشکل را رفع که اگر رفع نشد میتوانید از خدمات کمک بگیرید .