لوله بازکنی در مناطق کرج

لوله بازکنی فردیس ۰۹۱۹۹۷۲۰۲۰۶


 لوله بازکنی فردیس ، تخلیه چاه فردیس ، تشخیص ترکیدگی لوله با ابزار های دیجیتالی

لوله بازکنی فردیس کرج با ارائه تمامی خدمات از جمله: لوله بازکنی فردیس ، تخلیه چاه فردیس ، تشخیص ترکیدگی لوله با ابزار های دیجیتالی ، رفع نم آشپزخانه ، حمام و سرویس بهداشتی ، لایروبی چاه ، لوله بازکنی و گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی به صورت کاملا تضمینی و … با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت در تمامی ساعات شبانه روزی توانسته تمامی نقاط فردیس منطقه را پوشش دهد.

لوله بازکنی کرج

۰۹۱۹۹۷۲۰۲۰۶

۰۹۱۹۳۶۳۷۴۰۹

 

مشکلات گرفتگی لوله

هر زمان که با مشکلاتی از قبیل: گرفتگی لوله یا سینک ظرف شویی ، پرشدن چاه ، دیدن نم بر روی دیوار ، لوله بازکنی و گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی و … مواجه شدید با ما تماس حاصل فرمایید تا سرویسکاران و همکاران ما در کمترین زمان ممکن و در تمامی ساعات شبانه روزی برای شما خدمات ارائه دهند

لوله بازکنی فردیس

حضور سرویسکار و همکارن در کمتر زمان ممکن

استان البرز ازجمله استان های پرجمعیت ایران است که مناطق مختلف آن مثل فردیس شلوغ و پرترافیک می باشد. چنانچه اگر یک شرکت لوله بازکنی در البرز در یک منطقه دیگر باشد و بخواهد به محلی در منطقه فردیس سرویسکار بفرستد قاعدتا مدت زمان زیادی طول خواهد کشید تا سرویسکار به آدرس مورد نظر برسد که این تاخیر برای خانواده محترمی که منزلشان دچار گرفتگی لوله یا چاه شده و بوی نامطبوع کل ساختمان را گرفته عذاب آور است.

تشخیص شکست لوله ها و ترکیدگی

کار تشخیص ترکیدگی و شکست انواع لوله ها و مکان  ایجاد بوی بد فاضلاب لازم  به تجربه زیادی دارد و پیدا کردن این نوع نشت گاز کار سختیمی باشد .و امکان دارد  گاز فاضلاب از توالت فرنگی نشت کرده باشد که لازم به تعمیر توالت فرنگی یا رفع گرفتگی احتمالی توالت فرنگی می باشد .

بوی بد فاضلاب نشان دهنده نشت گاز ســمــی سولفید هیدروژن یا گاز فاضلاب به داخل منزل است.این بو می تواند دائمی باشد و یا فقط در زمانهای مختلفی به مشام برسد.می تواند خیلی  غلیظ باشد و یا بوی رقیقی داشته باشد.

لوله بازکنی نوین

 لوله بازکنی نوین یکی از  قدیمی ترین شرکت خدماتی در استان البرز می باشد شعبه های مختلفی در سراسر کرج ایجاد نموده تا در صورت تماس از هر نقطه کرج ، نزدیکترین سرویسکار به محل ارسال شود. کسب رضایت کامل همشریان گرامی مهمترین هدف این شرکت بوده و خواهد بود.

انواع روش های کاربردی لوله بازکنی در فردیس

الف)  باز کردن گرفتگی سیفون توالت به وسیله پمپ لوله بازکنی،در این روش پس از ریختن آب به چاه شروع به پمپ زدن می کنیم.

فشار آب وارده بر سیفون باعث باز شدن آن می شود.اغلب این فشار باغث می شود که مواد فاضلاب موجود در لوله و چاه توالت به بیرون خارج شود، پس باید پمپ زدن را تا حصول نتیجه کامل و باز شدن لوله فاضلاب ادامه داد.

ب) استفاده از دستگاه  لوله بازکنی تراکم هوا در فردیس کرج

برای گرفتگی های شدید لوله فاضلاب که با پمپ لوله بازکنی معمولی باز نمی شود می توان از دستگاه چاه بازکن تراکم هوا استفاده کرد.فشار این دستگاه قابل تنظیم است و می توان فشار آن را تا چندین برابر افزایش داد.این دستگاه در فشار های بالا ، صدای شدیدی ایجاد می کند.

دستگاه هوا در لوله بازکنی

این دستگاه ، هوا را در مخزن خود با فشار جمع کرده و به صورت ناگهانی (پس از کشیدن اهرم) هوا را با شدت زیادی به داخل چاه توالت و لوله فاضلاب تخلیه می کند که باعث باز شدن گرفتگی چاه توالت یا لوله فاضلاب می شود.استفاده از دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا مستلزم تجربه و مهارت است.

ج) استفاده از فنر چاه و لوله بازکنی برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت در فردیس کرج

استفاده از فنر لوله بازکنی بیشتر مرسوم است.دلیل آن مسافت و برد دستگاه و همچنین قدرت آن در باز کردن گرفتگی لوله توالت در مسیر های نزدیک به چاه فاضلاب و همچنین قدرت لایروبی و جرم زدایی آن پس از لوله باز کنی است.از فنر لوله بازکنی برای حل دادن اشیاء جامد به داخل چاه توالت نیز استفاده می شود.

استفاده از فنر لوله و چاه بازکنی

برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت فرنگی و ایرانی ، استفاده از فنر لوله و چاه بازکنی دارای تضمین بیشتری است.ولی بهتر است در موارد گرفتگی توالت فرنگی از دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا استفاده شود.زیرا فنر لوله بازکنی دارای نوک بسیار تیز و مارپیچی است که ممکن است به توالت فرنگی آسیب بزند.

لوله بازکنی با فنر چاه بازکن باعث می شود تا انواع لایه های چربی و مو و مواد زائد نیز از دیواره های لوله فاضلاب جدا شوند.در هر صورت در اغلب موارد نیازی به تعمیرات لوله کشی فاضلاب برای باز کردن گرفتگی لوله نیست و با استفاده از یکی از روش های فوق مشکل گرفتگی حل خواهد شد.

لوله بازکنی فردیس

 

 

مناسب ترین ارائه دهند قیمت لوله بازکنی

قیمت های شرکت کرج لوله زیر نظر اتحادیه می باشد و دارای ارزان ترین قیمت ها می باشد . یکی از دلایل موفقیت این شرکت بخاطر قیمت های ثابت و مقرون به صرفه می باشد تا رضایت تمامی مشتریان محترم خود را کسب نماید. برای اطلاع از قیمت ها و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره ۰۹۱۹۴۶۸۸۸۷۸ تماس بگیرید

لوله بازکنی در فردیس کرج

شعبه فردیس لوله بازکنی نوین  برگرفته از افرادی با تجربه بالا و متخصص فنی (بیش از ۲۰ سال سابقه) در تمامی امور فنی لوله بازکنی می باشد تا به راحتی بتوانند هرنوع گرفتگی را با روش های اصولی، صحیح و بهداشتی برطرف نمایند. این افراد پس از رفع گرفتگی نکات مهمی را به شما عزیزان ارائه می دهند تا با رعایت این نکات فنی دچار اینگونه مشکلات تاسیساتی …نشوید . فقط کافیست با شماره درج شده در تصویر بالا تماس بگیرید. ۰۹۱۹۳۶۳۷۴۰۹

لوله بازکنی در فردیس کرج شامل مناطق زیر است

 • میدان سرحدی
 • میدان شانزده متری امام خمینی
 • نسترن شرقی و غربی
 • ۴۸ دستگاه
 • بلوار بهاران (کانال شرقی و غربی)
 • مشکین دشت
 • محمدشهر
 • محله خوش آب و هوای خوشنام
 • شهرک ناز
 • شهرک خانه (دهکده) شهرک نمونه ایران
 • منظریه
 • شهرک ۱۱۰
 • شهرک طالقانی
 • بلوار امام رضا
 • خیابان امام حسن
 • بلوار بیات (از اندیشه تا فلکه پنج تا شهرک ناز)
 • پل ارتش (تقاطع بیات و جاده ملارد)
لوله بازکنی در کرج
لوله بازکنی در کرج

 

تضمین کیفیت خدمات لوله بازکنی در فردیس کرج

کلیه خدماتی که ارائه میکنیم از نظر کیفیت تضمین میکنیم تا شما همشهری عزیز با خیالی راحت  کار را به ما بسپارید و از نظر درستی انجام کارهیچگونه دغدغه ای نداشته باشید تمام تلاش ما به اعتماد دوباره شما به ماست.

 

ارزان ترین  و مناسب ترین شرکت لوله بازکنی

قیمت های مجموعه لوله بازکنی نوین زیر نظر اتحادیه می باشد و دارای مناسب ترین قیمت ها می باشد . یکی از دلایل موفقیت این شرکت بخاطر قیمت های ثابت و مقرون به صرفه می باشد تا رضایت تمامی مشتریان محترم خود را کسب نماید. برای اطلاع از قیمت ها و دریافت مشاوره رایگان

استفاده از اسید لوله بازکن  ممنوع است

نکته : به این مورد توجه داشته باشید که در هنگام استفاده از اسید چاه بازکن فردیس کرج حتما از اسیدهای قوی به هیچ عنوان استفاده نکنید که باعث باز شدن اتصلات لوله های فاضلاب شده و هزینه سنگینی را به بار می آورد.