لوله بازکنی کرج

لوله بازکنی در مهرشهر ۰۹۱۹۹۷۲۰۲۰۶

چه مواردی نشان می‌دهد چاه گرفته و یا نیاز به لوله بازکن داریم؟

۱- پیچیدن بوی بد فاضلاب در ساختمان و آپارتمان.

لوله بازکنی کرج

۰۹۱۹۹۷۲۰۲۰۶

۰۹۱۹۳۶۳۷۴۰۹

۲- تخلیه نشدن فاضلاب از سینک‌ ظرف‌شویی و… .

۳- بالا زدن آب سرویس بهداشتی.

۴- جمع شدن اب درکاسه توالت ایرانی و فرنگی.

۵- کندشدن خروج آب.

 

لوله بازکنی کرج
لوله بازکنی کرج

 

 

 

تخلیه چاه در مهرشهر کرج

اگر چاه فاضلاب منزل و یا شرکت شما مشکل زود پر شدن پیدا کرده بهتر است بدانید که به مرور زمان لجن وچربی ویا مواد شوینده که داخل چاه می شود چشمه و روزنه های چاه را مسدود کرده و راه نفوذ فاضلاب را می بندد و چاه شروع به پر شدن می کند .اگر شما در این زمان با این مشکل بر خورد بهتر است که با تخلیه کردن های مکرر خودداری کرده چون هزینه بر می باشد.

 

بهترین راه این است که برای یک بار تخلیه کامل ولایروبی وعملیات تراش و باز کردن چشمه و روزنه های چاه را انجام دهیم و برای همیشه از این مشکل راحت باشیم .لوله بازکنی مهرشهر کرج و تخلیه چاه مهرشهر کرج این افتخار را دارد که با یک تماس بهترین و باصرفه ترین مشاوره هارا برای شما عزیزان انجام دهدفقط کافیست تا با ما تماس گرفته و از خدمات و مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.پس با لوله بازکنی مهرشهر کرج و تخلیه چاه مهرشهر کرج تماس بگیرید.

حفر چاه در مهرشهر

علاوه بر خدمات تخلیه چاه در مهرشهر، حفر انواع چاه هم توسط نیرو های متخصص و با تجربه حفاری در مجموعه تاسیسات نوین انجام می پذیرد و حتی چاه های کهنه هم می توانند با بهره گیری از این خدمات، اقدام به تمیر و بازسازی خود کنند.

 

ساکنان مهرشهر کرج در صورتی که دارای چاه هایی هستند که احساس می کنند بوی نا مطبوعی از خود منتشر کرده است میتواند به سرعت در خواست خدمات کنند تا در صورت پر شدن چاه اقدام به تخلیه و در غیر این صورت، خدمات مربوط به لایروبی چاه، تراش کف چاه و تعمیر آن انجام شود تا چاه فاضلاب آن در سلامت ترین حالت ممکن، به کار خود ادامه دهد.

منطقه مهر شهر دارای منازل ویلایی و خانه های بزرگی است که بر هر دلیل ممکن است به خدمات حفر چاه نیاز داشته باشند؛ تاسیسات نوین در خصوص حفر چاه های ۱۰ تا ۵۰۰ متری ( همه نوع چاه ) به ساکنان این منطقه خدمت رسانی می کند.

حفر چاه در کرج با سرعت و فنی بسیار عالی، همچنین چاشنی هزینه معقول برای مهرشهر و مناطق دیگر استان البرز.

لوله باز کنی در مهرشهر کرج

لوله بازکنی درمهر شهر کرج یکی از خدماتی است که توسط مجموعه تاسیسات نوین در مهرشهر انجام با تضمین صد در صدی و قیمت مناسب انجام می شود.

برای تخلیه چاه های سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه، سینک ظرفشویی، نیاز به یک مجموعه با سرویس کاران با تجربه و کار

بلد را دارید تا هم در کمترین زمان بهترین نتیجه وکمترین کثیف کاری تخلیه چاه در مهرشهر را انجام دهد.

این کار می تواند با روش های سنتی و خانگی توسط خودتان هم انجام بشود، اما روش های خانگی در اکثر اوقات به لوله ها آسیب هایی گاها جبران ناپذیر وارد می کنند.

خدمات مربوط به تخلیه فاضلاب در مهرشهر کرج

بالا آمدن آب فاضلاب و دیده شدن جانوران موذی بیش تر از قبل از نشانه های پر شدن چاه می باشد. روش های مختلفی برای تخلیه چاه فاضلاب وجود دارد که از جمله آن می توان به استفاده از ماشین تک فاز و سه فاز اشاره کرد. ماشین های تک فاز برای چاه های معمولی و سه فاز برای چاه هایی با عمق زیاد استفاده می شود.

در تخلیه چاه اگر دیواره چاه دارای رسوب و چربی زیادی شده باشد از ماشین مکنده برای کشیدن و از بین بردن چربی ها و رسوبات استفاده می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

لوله بازکنی کرج

رفع نم در ساختمان و بوی بد فاضلاب در مهرشهر کرج

در مواردی از تماس های گرفته شده جهت رفع بوی بد فاضلاب و نم در مهرشهر کرج می توان اعلام کرد که در اکثر موارد لوله های فاضلاب و یا لوله توالت دارای ترکیدگی می باشد که در بسیار از ساختمان ها به دلیل توکار بودن لوله های فاضلاب و لوله های توالت سبب شده است که نتوان به چشم مشاهده کرد.

 

برای اینکه بتوان رفع بوی بد ساختمان را از بین برد باید بتوان لوله هایی که دچار چکه کردن یا نم دادن شده است را برطرف کرد که کل این کار را می توان با استفاده از دستگاه های ارتعاش که به کمک بسامد ارسالی و دریافتی محل نم و چکه کردن را دقیقا مشخص کرد که این موضوع کمک می کند که بتوان بدون این که آسیبی به ساختمان وارد کرد به کمک آن بتوان نقطه دقیق عیب و ایراد را مشخص کرد.

 

لوله بازکنی با فنر در مهرشهر

فنر لوله بازکنی را می توان بهترین و مناسب ترین روش برای رفع گرفتگی لوله ها دانست.

به طور کلی دو نوع فنر لوله بازکن از نظر عملکرد وجود دارد که فنر دستی و برقی می باشد.

فنر دستی تنها یکی فنر بلند لوله بازکنی است که فرد لوله بازکن یا سرویس کار خدمات فنی باید آن را با دست در لوله فرو کرده

و گرفتگی را باز کند و به این کار در اصطلاح فنرزنی گفته می شود.

اما فنر برقی متشکل از یک فنر بلند و یک موتور الکتریکی است که با روشن شدن آن فنر به دوران در می آید و گرفتگی داخل لوله را باز می کند.

این دستگاه تنها مختص شرکت های لوله بازکنی و خدمات فنی است.

چراکه استفاده از آن نیازمند تجربه و تخصص است و البته حضور آن در یک خانه لزومی ندارد.

استفاده از فنر برقی برای لوله بازکنی آپارتمان ها بسیار مناسب و کاربردی می باشد.

قیمت چاه بازکن مهرشهر کرج

قیمت لوله بازکنی در مهرشهر هر ساله توسط اتحادیه لوله بازکنی مهرشهر اعلام می گردد و همه شرکتها موظف به اجرای قانون می باشند وقتی اتحادیه قیمت لوله بازکن در مهرشهر را اعلام می کند بسیاری از شرکت ها جهت حفظ مشتری با قیمت کمتر اقدام به لوله بازکنی در مهرشهر می کنند که مجموعه ما نیز جزء آن دسته از شرکت ها می باشد.

لوله بازکنی کرج

 

عوامل تاثیر گذار در قیمت چاه باز کنی مهرشهر کرج

 * تعداد لوله هایی که در ساختمان دچار گرفتگی لوله شده اند.

* شدت گرفتگی نیز در قیمت لوله بازکنی در مهرشهر تاثیر گذار است.

* از چه روشی برای لوله بازکنی در مهرشهر استفاده نموده است ( فنر، تراکم هوا، دستگاه ژنراتور و …).

* مدت زمانی که سرویس کار مشغول به کار بوده چون بعضی از گرفتگی ها ممکن است علتش از سیمان یا قیر بوده که نیازمند زمان بیشتری است.

* طول لوله فاضلاب و مقدار فنر استفاده شده برای باز کردن لوله فاضلاب.

* نیاز به تخریب جهت باز کردن لوله داشته باشد یا نه.

آسیب روش های خانگی به لوله ها

بسیاری از مردم هنگامی که با مشکل گرفتگی لوله مواجه می شوند ابتدا شروع به امتحان روش های خانگی می کنند بدون اینکه از آسیب های آن مطلع باشند.

استفاده از اسیدهای لوله بازکنی از رایج ترین روش های آسیب زننده خانگی می باشد. شما با ریختن این اسید ها درون لوله باعث می شوید عمر لوله های منزلتان نصف شود و با تکرار این روش روز به روز پوسیده تر می شوند و چربی و مواد چسبنده را بیشتر جذب خود میکنند که باعث گرفتگی زود هنگام لوله می شود.

بهترین کار در این مواقع تماس با یک شرکت لوله بازکنی با سابقه و مجرب می باشد تا با به روز ترین تجهیزات بدون وارد کردن آسیب به لوله ها مشکل را رفع نماید.

 تشخیص ترکیدگی لوله در مهرشهر کرج

استفاده از تشخیص ترکیدگی لوله مهرشهر کرج با دستگاه مزایای بسیاری دارد که مهم ترین آن عدم تخریب بنا جهت تشخیص محل ترکیدگی می باشد که خود مشکلات عدیده دیگری را نیز در پی خواهد داشت . از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه ها صرف زمان بسیار اندک در مقایسه با روش های سنتی جهت تشخیص محل نشتی و ترکیدگی می باشد ، دیگر مزایای این روش صرف هزینه کمترو جلوگیری از نم و رطوبت ساختمان می باشد.

متخصصان مجموعه تاسیسات نوین آماده اند تا دراسرع وقت پس از تماس شما جهت تشخیص ترکیدگی لوله در اقصی نقاط استان  البرز حضور یافته و نسبت به تشخیص محل دقیق ترکیدگی و نشتی لوله با دستگاه و بدون تخریب ، رفع نم و رطوبت ناشی از ترکیدگی لوله ها ، نم باران ، رفع بوی بد فاضلاب ، رفع گرفتگی لوله با دستگاه (لوله بازکنی) و غیره اقدام نمایند.

علت اصلی ترکیدگی لوله در مهرشهر کرج

دلایل زیادی باعث ترکیدگی لوله میشوند که سریعا باید اقدام به تشخیص ترکیدگی لوله کنیم تا از خسارت های بدتر جلوگیری شود.

 

زمانی ترکیدگی لوله اتفاق می افتد که عوامل دست به دست هم دهند و شرایط را برای یک لوله در بافت ساختمانی بحرانی کنند.

  • دما پایین و سرما.
  • پوسیدگی و خوردگی.
  • فشار زیاد آب.
  • خراب شدن اجزای داخلی شیرآلات.

لوله بازکنی فوری و شبانه روزی در مهر شهر

لوله بازکنی سریع  لوله بازکنی شبانه‌روزی بدون هیچ شک بهترین و مناسب ترین لوله بازکنی است. در بسیاری از موضوع ها ، شرایط نیاز به خدمات لوله بازکنی در مهر شهریا شهر شما، جوری نیست که بتوان برای رفع گرفتگی لوله تامل کرد.

 

شرکت‌های ارائه‌دهنده لوله بازکنی سریع و لوله بازکنی شبانه‌روزی با ارائه بدون وقفه خدمات، سریعا متخصصان را در زمان دل خواه شما به محلمی ایند تامشکل را رفع کنند . رفع گرفتگی لوله و چاه‌ها با دستگاه لوله بازکنی در کم ترین زمان و با تمیزی در محل خود  انجام می‌شود.

لوله بازکنی کرج
لوله بازکنی کرج

 

معرفی بهترین روش‌های لوله بازکنی خانگی

 

۱. ساخت فنر لوله بازکنی دستی

 

برای درست کردن فنر لوله بازکن دستی به چند تا  گیره لباس نیاز داریم حال ان را برداشته و بخش برامدگی آن را به خوبی صاف کرده تا مثل فنر لوله بازکنی یا چاه بازکنی عمل کند.

 

۲. محلول نمک و سرکه

 

یک سوم فنجان نمک و سرکه کاملا باهم مخلوط کنید و باید سریع به داخل لوله بریزید زیرا درحین هم زدن در حال جوشیدن است  .

 

۳-استفاده از کتری آب جوش

 

پس از جوشاندن یک کتری آب به آن ریکا بی افزایید و کامل آب را به درون لوله بریزید و این کار را چندین مرتبه تکرار کنید .

مزیت استفاده از دستگاه لوله بازکنی با فنر درمهر شهر :

قابلیت حمل اسان دستگاه لوله بازکنی با فنر بر روی انواع موتورسیکلت

قابلیت استفاده در انواع گرفتگی های لوله فاضلاب و توالت و رفع سریع انها

جابه جایی اسان فنر های دستگاه  با انواع و طول های مختلف

اشتباهات زیاد در لوله بازکنی

شیوه های بسیار زیادی برای لوله بازکنی در مهر شهر هست که با گذشت زمان روش غلط شناسایی شده و راه حل جدید و مناسبی جایگزین انها شده اند. محلول های شیمیایی لوله بازکن یکی از این روش های غلط و اشتباهی بوده  که پس از مدتی که اسیب های ان برای سلامت انسان و لوله های فاضلاب شناسایی شد و به همین خاطر دیگر شاهد تبلیغات گستره این محصول نبودیم.