اسید لوله باز کن

اسید لوله باز کن برای باز کردن لوله سینک ظرفشویی استفاده می شود. می تواند در این مورد کمک شایانی انجام دهد.

اسید لوله بازکن چیست؟

در منازل و یا محل کار  مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب یا گرفتگی چاه اتفاق می افتد که این مشکل را با شیوه ها و روش های مختلف برطرف کرده اند که آسان ترین و در دسترس ترین راه استفاده از اسید لوله بازکن می باشد منتهی به دلیل خطرناک و مضر بودن آن، در هنگام استفاده از این مواد باید حداکثر احتیاط را رعایت کرد. و در صورتیکه ساکن کرج هستید می توانید با ما تماس بگیرید و ما این مشکل شما را مرتفع کنیم.

قطر لوله ساختمان (لوله بازکنی در کرج)

لوله ساختمان قطر مشخصی دارد و در هر قسمتی با توجه به مقدار آبی که قرار است از لوله عبور کند، قطر لوله به تناسب آن انتخاب می شود و زمانیکه شی بزرگتر از قطر لوله در داخل لوله بیافتد، لوله دچار گرفتگی شده و آب از آن عبور نخواهد کرد در این صورت می توانید از یک فرد متخصص بخواهید تا با استفاده از ابزار مخصوص جسم را از لوله خارج کند معمولا برای این کار از ابزاری استفاده می شود که به شکل یک قلاب عمل کرده و با استفاده از دو چنگک دور شی را قلاب می کند و با کشیدن می توان جسم را از درون لوله خارج کرد.

 

وقتی لوله جرم گرفته است و آب به سختی از آن عبور می کند و اب به طور کامل تخلیه نمی شود و بالا می ایستد. این جرم های اضافی می تواند بر اثر چربی های حاصل از مواد غذایی بوجود آمده باشد و یا گرفتگی لوله می تواند بر اثر گیر کردن مواد غذایی و خورده های اضافی در لوله بوجود آمده باشد اسید لوله باز کنی به کمک شما می آید و مواد را خرد می کند، این مواد را خورد کرده و با عبور آب این مسیر را باز می کند. در مواقعی که جسمی که در لوله گیر کرده است بر اثر مواد اسیدی خورده می شود می توان از این محلول ها استفاده کرد.

عوارض  اسید لوله بازکنی

در هنگام استفاده از این مواد اسیدی باید با دقت و احتیاط بالایی عمل کرد چرا که این مواد اسیدی بوده و با کوچکترین تماس با سطح پوست مشکلات پوستی و… را بوجود می آورد. همچنین گاز متساعد شده از اسید های لوله بازکنی به شدت اسیدی بوده و برای تنفس مشکل بوجود می آورد لذا در هنگام استفاده از این مواد حتما پنجره ها را باز نگه دارید و در محیط بسته به هیچ عنوان اسید لوله بازکنی را بکار نبرید و همچنین آن دسته از افرادی که مشکل تنفسی دارند از این مواد هرگز استفاده نکنند.

هنگام تماس با اسید لوله بازکنی چه باید کرد؟

اگر در هنگام استفاده از انواع اسید لوله بازکنی این مواد با پوست شما تماس داشت بلافاصله محل را به مدت ۲۰ دقیقه با آب فراوان بشویید و در صورت سوزش و قرمز شدن به پزشک مراجعه کنید. برای جلوگیری از این گونه حوادث ناخواسته حتما در هنگام استفاده از اسید لوله بازکنی از دستکش و ماسک استفاده کنید. اگر ساکن کرج هستید و به دنبال افراد متخصص در زمینه لوله بازکنی کرج می گردید می توانید با ما در تماس باشید.

لوله بازکنی در عظمیه

نکات هنگام استفاده از اسید لوله بازکنی

هنگام خرید لوله بازکنی به نوع اسید دقت کنید و برای بازکردن گرفتگی های جزئی از اسیدهای قوی استفاده نکنید.
هنگام استفاده از اسید لوله بازکنی حتما از دستکش و ماسک و عینک استفاده کنید.
هیچ گاه اسید های لوله بازکنی را به صورت غلیط استفاده نکنید چراکه عواقب استفاده از اسید لوله بازکنی هنگامیکه غلظت بالایی داشته باشد، چند برابر شده همچنین این غلظت بالا سبب پوسیدگی و ترکیدگی لوله ها شده و با توجه به هزینه های تشخیص ترکیدگی لوله و بنایی و ساخت و ساز و لوله کشی مجدد، استفاده از اسید لوله بازکنی با غلظت بالا به هیچ عنوان توصیه نمی شود.
اسیدهای لوله بازکنی را دور از دسترس اطفال نگه دارید. از جمله حوادث شایعی که در مورد اسیدهای لوله بازکنی و اطفال اتفاق می افتد این است که کودکان این مایع را با مواد نوشیدنی اشتباه گرفته و با نوشیدن این مواد سمی دچار سوختگی دستگاه گوارش شده و متاسفانه عواقب بدی را همراه خواهد داشت.

سوختگی بر اثر اسید لوله بازکنی

باید دقت داشته باشید که سوختگی بر اثر اسید لوله بازکنی ممکن هست برای هرکسی اتفاق بیافتد. موقع استفاده از اسید لوله بازکنی باید مواضب باشید و صورت خود را عقب گرفنه و با دستمال بینی و دهان خود راببندید تا مشکلی برای شما پیش نیاید. باید اسید لوله بازکنی را از دسترس کودکان دور نگهدارید بارها مشاهده شده که کودکان اسید لوله بازکنی را اشتباهی به جای نوشیدنی مصرف کرده و مشکلات زیادی برایشان به وجود آمده است.

مطالب مرتبط